Centrul de excelență

Title Filter     Display # 
# Article Title Date
21 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 12 Wednesday, 16 March 2016
22 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 11 Tuesday, 08 March 2016
23 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 10 Tuesday, 01 March 2016
24 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 9 Tuesday, 23 February 2016
25 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 8 Tuesday, 16 February 2016
26 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 7 Tuesday, 02 February 2016
27 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 6 Monday, 25 January 2016
28 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 5 Monday, 18 January 2016
29 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 4 Tuesday, 12 January 2016
30 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 3 Monday, 14 December 2015
 
Page 3 of 4