Centrul de excelență

Title Filter     Display # 
# Article Title Date
21 CONCURS DE SELECŢIE pentru admiterea la Centrul de Excelenţă Iaşi, disciplina matematică, clasele a III-a şi a IV-a Wednesday, 14 September 2016
22 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 21 Tuesday, 31 May 2016
23 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 20 Tuesday, 24 May 2016
24 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 19 Wednesday, 18 May 2016
25 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 18 Tuesday, 10 May 2016
26 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 17 Thursday, 05 May 2016
27 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 16 Tuesday, 12 April 2016
28 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 15 Tuesday, 05 April 2016
29 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 14 Tuesday, 29 March 2016
30 Programul Centrului de Excelență Iași - săptămâna 13 Monday, 21 March 2016
 
Page 3 of 5
Banner